piątek, 15 lutego 2013

Oburzenie!

Witam :)


Chciałabym się podzielić swoją opinią o znanym sklepie Douglas. Szukałyśmy z Agą eyelinerów z szafki Essence,a  tylko 2 drogerie w naszym CH takową mają, że w Naturze nie było tego produktu poszłyśmy do  Douglas'a. Niestety spotkałyśmy się tam z jednym wielkim syfem, ogólny bałagan na sklepie, każda z pań tam pracujących plotkowała sobie z resztą. Nie dało się przejśc bo blokowały swoimi tyłakmi przejście. Z tego względu, że kilka rzeczy kupiłyśmy w Naturze to podeszłyśmy do jednej z pań z torebką i tesktem, że wnosimy swoje kosmetyki zakupione przed chwilą w Naturze. Wzrok pani był nieciekawy. Spojrzała się na nas jak na jakieś 2 wariatki, rzuciła jeszcze z politowania tekstem "my nie mamy takich kosmetyków na sklepie". Tym bardziej się zniesmaczyłyśmy gdyż kupiłyśmy rzeczy takie same jak stały u nich na półkach, tylko po wyższej cenie niż w Naturze. 
Po tym incydencie chyba już nigdy tam nie pójdę! Może i nie wyglądałyśmy na takie co śpią na forsie. Byłyśmy ubrane normalnie, ale potraktowano nas jak bezdomne i osoby które nawet nie powinny do ich sklepu wchodzić. Zero zainteresowania klieterią, która nie wygląda na nadzianą., w dodatku chamskie podejście. 
W sumie takie opinie słyszałam nie tylko o tym 1 sklepie tej sieci, ale również o innych.
W każdej innej drogerii panie pomogą, doradzą, chociaż okażą Ci szacunek, a tam?
Więć nie polecam, mimo że chciałyśmy tam kilka rzeczy kupić wyszłyśmy z pustymi rękami, odechciało nam się zakupów w tym sklepie raz na zawsze.

A jakie Wy macie zdanie na temat tej drogerii?
A możę w jakiejś innej spotkałyście się z czymś podobnym?
Piszcie w komentarzach! :)

2 komentarze:

  1. Porażka absolutna w tym sklepie. Aż się kusiło żeby im coś zabrać ^^ ;P

    OdpowiedzUsuń
  2. niektórym babom odbija z nudów w sklepie i obijaja sie na całego, a co gorsza sa jak typowe swinskie ksiezniczki ;D
    Paula:)

    OdpowiedzUsuń

Chętnie poznam Twoją opinię.
Bardzo dziękuję za komentarze.
Jednocześnie staram się na wszystkie odpowiedzieć. :)